Apartamenti 0331

You are here

Apartament 2+1 kompakt dhe i mirësistemuar në një sipërfaqe prej 70.5m2.

I mirësistemuar për shfrytëzimin më efiçent të hapësirës siguron mjedisin e përshtatshëm për pikënisjen e një familjeje të re. Dhoma e gjumit ka një kënd të projektuar enkas për tu përdorur si depo, duke krijuar rrethana lehtësuese për bashkëjetesën në familje.

Nga dritaret e mëdha dhe lozha e këndit të ndenjes shpaloset pamja e hareshme e fasadave shumëngjyrëshe ndërthurur me piktoresken e kopshteve dhe shesheve të gjelbëruara.

Detaje

Tipi: 
Apartament 2+1
Shkalla: 
3
Kati: 
3
Orientimi: 
Veri
Jug
Sipërfaqe Individuale: 
59.2 m 2
Sipërfaqe e Përbashkët: 
11.3 m 2
Sipërfaqe e Përgjithshme: 
70.5m 2
Shkarko Planimetrine PDF: 

Kontakto Agjentin

:
CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Mundesi Kreditimi

 
 

Çmimet Tona

Apartamente:
700 Euro/m2

Dyqane:
1150 Euro/m2

Parkime:
500 Euro/m2

 

Lajmerohuni

Zhvillues

Kontakt - ndërton kryesisht banesa në Tiranë. Projekton Arkitekturë, Konstruksion, Elektrike dhe Hidraulike. Shet produktet që ajo ndërton. Financon ndërtimet që ajo bën. E krijuar në vitin 1999, është shoqëri me përgjegjësi të kufizuar me një ortak të vetëm. Në 2017 Kontakt ka 60 punonjës që menaxhojnë 300 punëtorë në ditë.Lexo më shumë

C  +355682029807    W  kontakt.al    E  info@kontakt.al