fbpx Apartamenti 1471 | MANGALEM 21

Apartamenti 1471

69,000 €

Apartament 2+1, me sipërfaqe 89.9 m2, me orientim nga Veriu. Hyrja e apartamentit të fton në korridorin e tij, ku në të djathtë gjendet tualeti. Përballë hyrjes kryesor gjendet dhoma e gjumit e fëmijëve e cila ka dalje në llozhën e orjentuar nga Veriu. Sapo del nga dhoma e fëmijëve përballesh me ambjentin e ndenjes, gatimit dhe ngrënies të cilat ndriçohen nga një dritare e orjentuar nga Veriu. Dhoma e gjumit e prindërve, me sipërfaqe të konsiderueshme për garderobë, është me dritare të orjentuar nga Veriu.

Type: 
2+1 Apartment
Entrance: 
14
Floor: 
7
Orientation: 
North
Total Surface: 
89.9m2

Search for your apartment!

Kontakt Ltd

A  Ali Demi Str 40 Al - 1012 Tirana
T  +35542225338  M  +355684049444
 info@kontakt.al   kontakt.al

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit
 

 Kontakt © 2020

X

Pricing

Apartments from:
750 Euro/m2

Stores from:
1,150 Euro/m2

Parking space:
500 Euro/m2