Apartamenti 0341

88,000 €

Apartament 3+1 kompakt dhe i mirësistemuar me sipërfaqe prej 116 m2.

I organizuar për shfrytëzimin më efiçent të hapësirës, ky apartament siguron mjedisin e përshtatshëm për familjen tuaj të madhe. Ambjenti i dites me këndin e tij të ndenjës, gatimit dhe ngënjes është ambjenti i parë që shfaqet pas hyrjes, dhe pikerisht rreth tij shpërndahen dhomat e gjumit. Ajo matrimoniale perveç hapësirës tejet të bollshme ka dhe tualetin e saj me dritare.

Orientimi nga jugu dhe veriu siguron kushte shumë të mira ajrimi dhe ndriçim të bollshëm ambiental gjatë ditës.

Nga dritaret e mëdha dhe lozha e këndit të ndenjes shpaloset pamja e hareshme e fasadave shumëngjyrëshe ndërthurur me piktoresken e kopshteve dhe shesheve të gjelbëruara.

Njësi: 
Apartament 3+1
Shkalla: 
3
Kati: 
4
Orientimi: 
Veri
Jug
Sip.: 
116.4m 2

Kërko njësinë tënde!

X

Çmime

Apartamente duke filluar nga:
700 Euro/m2

Dyqane:
1150 Euro/m2

Parkime:
500 Euro/m2