fbpx Apartament 1+1 në shitje në Tiranë - Apartamenti 1257 | MANGALEM 21

Apartamenti 1257

49,000 €
Njësi: 
Apartament 1+1
Shkalla: 
12
Kati: 
5
Orientimi: 
Veri
Perëndim
Sip.: 
62.3m2

Apartament 1+1, me sipërfaqe 62.3 m2, i orientuar midis Veriut dhe Perëndimit. Hyrja e apartamentit të fton në ambjentin e ditës, I cili ndahet në atë të gatimit, ngrënies dhe këndin e ndenjes . Nga ambjenti i ditës komunikohet dhe me llozhën. Një korridor i vogël të shpërndan në të majtë me tualetin dhe dhomen e gjumit me 2 dritare të orientuara nga Perëndimi.

Apartament 1+1 në shitje në Tiranë - Mangalem 21 Shkalla 12 Kati 5

Çfarë po prisni?
Shtëpia juaj e ëndrrave ndodhet këtu!

Rezervo një takim me agjentët tanë për asistencë profesionale si dhe për të parë nga afër projektet tona!

Telefono Tani Whatsapp Online Chat

Kërko për Apartament / Dyqan / Parkim

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit
 

 Kontakt © 2021

X

Çmime

Apartamente duke filluar nga:
750 Euro/m2

Dyqane duke filluar nga:
1,150 Euro/m2

Parkime:
500 Euro/m2