fbpx Apartament 2+1 në shitje në Tiranë - Apartamenti 1355 | MANGALEM 21

Apartamenti 1355

71,000 €

Apartament 2+1, me sipërfaqe 89.2 m2, I orientuar midis Jugut dhe Perëndimit. Hyrja e apartamentit të fton direkt në ambjentin e ndenjes, gatimit dhe ngrënies me dritare dhe dalje në llozhë orjentuar nga Jugu. Në të majtë të hyrjes kryesore gjendet tualeti. Dhoma e gjumit e fëmijëve është e orjentuar me dritare nga Perëndimi. Dhoma matrimoniale është e orjentuar me 1 dritare po nga Perëndimi.

Apartament 2+1 në shitje në Tiranë - Mangalem 21 Shkalla 13 Kati 5
Njësi: 
Apartament 2+1
Shkalla: 
13
Kati: 
5
Orientimi: 
Jug
Perëndim
Sip.: 
89.2m2

Kërko për Apartament / Dyqan / Parkim

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit
 

 Kontakt © 2020

X

Çmime

Apartamente duke filluar nga:
750 Euro/m2

Dyqane duke filluar nga:
1,150 Euro/m2

Parkime:
500 Euro/m2