fbpx Apartamenti 1411 | MANGALEM 21

Apartamenti 1411

61,000 €

Apartament 2+1, me sipërfaqe 79.3 m2, me orientim nga Jugu. Hyrja e apartamentit të fton direkt në ambjentin e ndenjes, gatimit dhe ngrënies me dritare te orjentuar nga Jugu. Dhoma e gjumit e fëmijëve është e orjentuar me dritare nga Jugu. Dhoma e gjumit e prindërve ka dalje në llozhën e orjentuar nga Jugu.

Njësi: 
Apartament 2+1
Shkalla: 
14
Kati: 
1
Orientimi: 
Jug
Sip.: 
79.3m2

Kërko njësinë tënde!

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit
 

 Kontakt © 2020

X

Çmime

Apartamente duke filluar nga:
750 Euro/m2

Dyqane duke filluar nga:
1,150 Euro/m2

Parkime:
500 Euro/m2