fbpx Garsoniere në shitje në Tiranë - Apartamenti 1424-2 | MANGALEM 21

Apartamenti 1424-2

27,000 €
Njësi: 
Garsoniere
Shkalla: 
14
Kati: 
2
Orientimi: 
Veri
Sip.: 
29.1m2

Apartament garsoniere, me sipërfaqe 29.1 m2, me orientim nga Veriu. Hyrja gjatësore e apartamentit shërben si ndarje mes zonës së ditës dhe asaj të natës. Sapo futesh në apartament përballësh me ambjentin e gatimit, ndrënies për të kaluar më pas në atë të ndenjes. Ambjenti I natës ndahet me atë të ditës nëpërmjet një ndarje vizuale. Në të djathtë të hyrjes kryesore gjëndet I pozicionuar tualeti. Shtrirja gjatësore në plan, pa shumë thellësi, siperfaqja racionaliste me kosto të ulët e bëjnë këtë apartament shumë të përshtatshëm për shumë klient.

Garsoniere në shitje në Tiranë - Mangalem 21 Shkalla 14 Kati 2

Çfarë po prisni?
Shtëpia juaj e ëndrrave ndodhet këtu!

Rezervo një takim me agjentët tanë për asistencë profesionale si dhe për të parë nga afër projektet tona!

Telefono Tani Whatsapp Online Chat

Kërko për Apartament / Dyqan / Parkim

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit
 

 Kontakt © 2021

X

Çmime

Apartamente duke filluar nga:
750 Euro/m2

Dyqane duke filluar nga:
1,150 Euro/m2

Parkime:
500 Euro/m2