fbpx Apartament 2+1 në shitje në Tiranë - Apartamenti 1436 | MANGALEM 21

Apartamenti 1436

71,000 €

Apartament 2+1, me sipërfaqe 89.9 m2, me orientim nga Veriu. Hyrja e apartamentit të fton në korridorin e tij, ku në të djathtë gjendet tualeti. Përballë hyrjes kryesor gjendet dhoma e gjumit e fëmijëve e cila ka dalje në llozhën e orjentuar nga Veriu. Sapo del nga dhoma e fëmijëve përballesh me ambjentin e ndenjes, gatimit dhe ngrënies të cilat ndriçohen nga një dritare e orjentuar nga Veriu. Dhoma e gjumit e prindërve, me sipërfaqe të konsiderueshme për garderobë, është me dritare të orjentuar nga Veriu.

Apartament 2+1 në shitje në Tiranë - Mangalem 21 Shkalla 14 Kati 3
Njësi: 
Apartament 2+1
Shkalla: 
14
Kati: 
3
Orientimi: 
Veri
Sip.: 
89.9m2

Kërko për Apartament / Dyqan / Parkim

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit
 

 Kontakt © 2020

X

Çmime

Apartamente duke filluar nga:
750 Euro/m2

Dyqane duke filluar nga:
1,150 Euro/m2

Parkime:
500 Euro/m2