fbpx Apartament 1+1 në shitje në Tiranë - Apartamenti 1468 | MANGALEM 21

Apartamenti 1468

46,000 €
Njësi: 
Apartament 1+1
Shkalla: 
14
Kati: 
6
Orientimi: 
Lindje
Sip.: 
58.6m2

Apartament 1+1, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në Lindje. Hyrja e apartamentit të fton në ambjentin e ditës, I cili ndahet në atë të gatimit dhe ngrënies dhe këndin e ndenjes. Nga ambjenti i ditës komunikohet dhe me llozhën e vogël e cila është e orjentuar nga Lindja. Në të majtë gjendet tualeti dhe dhomen e gjumit me dritare të orientuara nga Lindja.

Apartament 1+1 në shitje në Tiranë - Mangalem 21 Shkalla 14 Kati 6

Çfarë po prisni?
Shtëpia juaj e ëndrrave ndodhet këtu!

Rezervo një takim me agjentët tanë për asistencë profesionale si dhe për të parë nga afër projektet tona!

Telefono Tani Whatsapp Online Chat

Kërko për Apartament / Dyqan / Parkim

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit
 

 Kontakt © 2021

X

Çmime

Apartamente duke filluar nga:
750 Euro/m2

Dyqane duke filluar nga:
1,150 Euro/m2

Parkime:
500 Euro/m2