fbpx Garsoniere në shitje në Tiranë - Apartamenti 1544-1 | MANGALEM 21

Apartamenti 1544-1

27,000 €
Njësi: 
Garsoniere
Shkalla: 
15
Kati: 
4
Orientimi: 
Veri
Sip.: 
31.2m2

   

Garsoniere në shitje në Tiranë - Mangalem 21 Shkalla 15 Kati 4

Çfarë po prisni?
Shtëpia juaj e ëndrrave ndodhet këtu!

Rezervo një takim me agjentët tanë për asistencë profesionale si dhe për të parë nga afër projektet tona!

Telefono Tani Whatsapp Online Chat

Kërko për Apartament / Dyqan / Parkim

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit
 

 Kontakt © 2021

X

Çmime

Apartamente duke filluar nga:
750 Euro/m2

Dyqane duke filluar nga:
1,150 Euro/m2

Parkime:
500 Euro/m2