fbpx Garsoniere në shitje në Tiranë - Apartamenti 1936/1 | MANGALEM 21

Apartamenti 1936/1

30,000 €
Njësi: 
Garsoniere
Shkalla: 
19
Kati: 
3
Orientimi: 
Jug
Sip.: 
32.8m2

Apartament 1+1 me sipërfaqe 63.9 m2. Apartamenti me orientim në Jug dhe në Lindje ajroset dhe ndriçohet shumë mirë gjatë gjithë ditës dhe ka pamje në një nga oborret e brendshme të gjelberuara të kompleksit. Hyrja e apartamentit të fton në ambientin e ditës, i cili është i mirëndriçuar. Në të majtë ndodhet zona e gatimit e shtirë në pjesën anësore të hapësirës, në krahun tjetër ndodhet tualeti dhe dhoma e gjumit, e cila komunikon edhe me llozhën e apartamentit.

Garsoniere në shitje në Tiranë - Mangalem 21 Shkalla 19 Kati 3

Çfarë po prisni?
Shtëpia juaj e ëndrrave ndodhet këtu!

Rezervo një takim me agjentët tanë për asistencë profesionale si dhe për të parë nga afër projektet tona!

Telefono Tani Whatsapp Online Chat

Kërko për Apartament / Dyqan / Parkim

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit
 

 Kontakt © 2021

X

Çmime

Apartamente duke filluar nga:
750 Euro/m2

Dyqane duke filluar nga:
1,150 Euro/m2

Parkime:
500 Euro/m2