fbpx Apartamenti 0126 | MANGALEM 21

Apartamenti 0126

90,000 €

Apartament 2+1 me hapësirë të madhe e të mirësistemuar në një sipërfaqe prej 119.2 m2, i përshtatshëm për një familje të madhe.

Skema e veçantë e organizimit të këtij apartamenti mundëson lirshmëri në personalizimin e ambienteve të tij sipas preferencave të banuesit. Orientimi i veçantë krijon kushtet optimale klimatike të banimit nëpërmjet ndërthurjes së ndriçimit të këndshëm ambiental të jug-lindjes me ngrohtësinë e atij të veri-perëndimit.

Apartamenti është i ndarë në dy ambiente me hapësirë të mjaftueshme për secilin. Në zonën hyrëse të ambientit të ditës hapësira e madhe dhe e mirësistemuar mundëson krijimin e një këndi ndejtje mjaft çlodhës dhe të këndshëm. Pjesa e dytë e apartamentit ka hapësirë të mirësistemuar për këndin e gatimit si dhe për një kënd ngrënie mjaft të ngrohtë dhe familjar. Nëpërmjet llozhës dhe dritareve të mëdha, dhoma e ditës merr ngrohtësi gjatë gjithë kohës duke ofruar njëkohësisht sfondin e hareshëm të fasadave shumëngjyrëshe me peizazhin piktoresk të kopshteve dhe shesheve.

Dhoma matrimoniale, e pozicionuar në një hapësirë krejtësisht të shkëputur, ndërthurur dhe me hapësirën tejet të bollshme dhe orientimin e dyfishtë, e bën atë një nga elementët më të shkëlqyer të këtij apartamenti. Kjo dhomë gjumi ka dhe tualetin e saj të dedikuar, dritarja e të cilit lejon ndriçim dhe ajrosje natyrale shumë të mirë.

Njësi: 
Apartament 2+1
Shkalla: 
1
Kati: 
2
Orientimi: 
Veri
Jug
Lindje
Perëndim
Sip.: 
119.2m2

Kërko njësinë tënde!

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit
 

 Kontakt © 2020

X

Çmime

Apartamente duke filluar nga:
750 Euro/m2

Dyqane duke filluar nga:
1,150 Euro/m2

Parkime:
500 Euro/m2