fbpx Apartament 3+1 në shitje në Tiranë - Apartamenti 2384 | MANGALEM 21

Apartamenti 2384

111,000 €
Njësi: 
Apartament 3+1
Shkalla: 
23
Kati: 
8
Sip.: 
138.5m2
  • Orientim Jug Veri Lindje Perëndim
  • Lartësia e katit 2.95 m
  • Planimetri e rregullt
  • Orientim i katërfishtë
  • 2 tualete
  • Shkallë me ndriçim natyral
  • Ambiente të gjelberuara, lulishte
  • Aspirim i dedikuar
  • Fasadë e termoizoluar
  • Dritare me grila, profil alumin termik, termo dhe zëizoluese
  • Ashensori Schiendler
  • Sistem kondicionimi multisplit instalime
  • Tuba furnizimi me ujë multistrat
  • Bojë minerale pa kimikate, Keim
  • Hidroizolim tarrace me materiale gjermane, Alwitra
  • Hidroizolim nëntokë me materiale gjermane, Dorken
  • Hidroizolim tualete dhe llozha me materiale gjermane, Ardex
  • Dyer të brendshme gjermane, Lebo
  • Derë e jashtme e blinduar
  • Hidrosanitare inkaso
  • Laminat AC4
  • Pllaka porcelani në tualet
  • Konstruksioni për termete deri 10 ballë
  • Kreditim deri 100%
Apartament 3+1 në shitje në Tiranë - Mangalem 21 Shkalla 23 Kati 8

Çfarë po prisni?
Shtëpia juaj e ëndrrave ndodhet këtu!

Rezervo një takim me agjentët tanë për asistencë profesionale si dhe për të parë nga afër projektet tona!

Telefono Tani Whatsapp Online Chat

Kërko për Apartament / Dyqan / Parkim

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit
 

 Kontakt © 2021

X

Çmime

Apartamente duke filluar nga:
800 Euro/m2

Dyqane duke filluar nga:
1,150 Euro/m2

Parkime:
500 Euro/m2