fbpx Njësi Shërbimi në shitje në Tiranë - Njësi Shërbimi 2723 | MANGALEM 21

Njësi Shërbimi 2723

103,000 €
Njësi: 
Njësi Shërbimi
Shkalla: 
27
Kati: 
2
Sip.: 
85.8m2

Çfarë po prisni?
Shtëpia juaj e ëndrrave ndodhet këtu!

Rezervo një takim me agjentët tanë për asistencë profesionale si dhe për të parë nga afër projektet tona!

Telefono Tani Whatsapp Online Chat

Kërko për Apartament / Dyqan / Parkim

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit
 

 Kontakt © 2021

X

Çmime

Apartamente duke filluar nga:
800 Euro/m2

Dyqane duke filluar nga:
1,150 Euro/m2

Parkime:
500 Euro/m2