fbpx Apartamenti 0718 | MANGALEM 21

Apartamenti 0718

52,000 €

Apartament 1+1, me siperfaqe 68.2 m2. Organizimi shume i mire i planimetrise se tij, fushepamja krejtesisht e lire perpara, siperfaqja optimale me hapesira te bollshme e kthejne ne shume te preferuar kete apartament. Llozha e shtrire ne 2 hapa te kolonave, aksesohet nga ambjenti i dites dhe distancon akoma me shume hapesiren brenda nga kontakti drejtperdrejte me agjentet atmosferike te jashtem.

Njësi: 
Apartament 1+1
Shkalla: 
7
Kati: 
1
Orientimi: 
Veri
Sip.: 
68.2m2

Kërko njësinë tënde!

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit
 

 Kontakt © 2020

X

Çmime

Apartamente duke filluar nga:
750 Euro/m2

Dyqane duke filluar nga:
1,150 Euro/m2

Parkime:
500 Euro/m2