fbpx Njësi Shërbimi në shitje në Tiranë - Njësi Shërbimi 0523 | MANGALEM 21

Njësi Shërbimi 0523

77,000 €
Njësi: 
Njësi Shërbimi
Shkalla: 
5
Kati: 
2
Orientimi: 
Jug
Lindje
Sip.: 
66.5m2

Njësi shërbimi, me sipërfaqe 66.5 m2. Njësia shtrihet në një nga pedonalet kryesore të kompleksit, në 2 kate, ku dyqanit në katin përdhe i shërben një hapësire depo në katin -1, duke i dhënë mundësinë disa lloj bizneseve të zhvillohen në këtë ambient tregtar.

Njësi Shërbimi në shitje në Tiranë - Mangalem 21 Shkalla 5 Kati 2

Çfarë po prisni?
Shtëpia juaj e ëndrrave ndodhet këtu!

Rezervo një takim me agjentët tanë për asistencë profesionale si dhe për të parë nga afër projektet tona!

Telefono Tani Whatsapp Online Chat

Kërko për Apartament / Dyqan / Parkim

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit
 

 Kontakt © 2022

X

Çmime

Apartamente duke filluar nga:
800 Euro/m2

Dyqane duke filluar nga:
1,150 Euro/m2

Parkime:
500 Euro/m2