fbpx MANGALEM 21 | Ali Demi - Tirana

ikonat lart

Apartamente tek Ali Demi duke filluar nga 49,000 €

Bli tani >

Mangalem 21

Apartamentet e fundit në Mangalem 21.
Mos humb rastin per t'u bërë edhe ti banor i lagjes më të re në Tiranë.

Kliko njërin prej objekteve dhe prenoto tani!

Kërko njësinë tënde

Qira e shtrenjtë?

Më mirë blije.

Na shkruani tani >

Ske ku parkon?

Sa të mbushesh me gjoba, më mire blije një parkim.

Na shkruani tani >

SiRi

Marga

Magnet

OxA

M21

Kaimi

Kadiu

Abazi

X

Çmime

Apartamente duke filluar nga:
800 Euro/m2

Dyqane duke filluar nga:
1,150 Euro/m2

Parkime:
500 Euro/m2